sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi
Zapytaj eksperta o nasze kremy naturalne
Świąteczna promocja
Świąteczna promocja w zestawie taniej
Darmowa wysyłka
Kremy organiczne - darmowa wysyłka

Olea secrets – sekrety oliwy.

Olea Secrets – importer i dystrybutor greckiej marki kosmetyków naturalnych Venus Secrets, po raz pierwszy na rynku polskim, oferuje wysokiej jakości kosmetyki z organiczną oliwą z oliwek, aloesem, olejem arganowym, oraz mlekiem oślicy.

Sekrety oliwy – pod tą nazwą kryją się nieskończone walory tego nieskażonego i absolutnie zdrowego produktu – oliwy z oliwek, którymi mamy zaszczyt się z Wami podzielić. Venus Secrets stworzyła cztery serie kosmetyków, z organiczną oliwą z oliwek w roli głównej.

  • OLIWA I ALOES (seria podstawowa)
  • OLIWA I ARGANIA ( seria ekskluzywna z olejem arganowym)
  • ARGANIA I MLEKO OŚLICY ( seria ekskluzywna z mlekiem oślicy)
  • APOLLO SECRETS ( seria ekskluzywna dla mężczyzn)

Kilka słów od producenta;

VENUS SECRETS- grecka firma z siedzibą w Atenach.  Po wielu latach badań nad naturalnymi składnikami stworzyliśmy  wysokiej jakości produkty do twarzy, włosów i ciała. Jedyną słuszną nazwą, jaką można było im nadać, to VENUS, od bogini miłości i piękna, tylko ona znała sekrety bogów na ziemi.  Jako grecka firma czujemy  się zaszczyceni mogąc korzystać z otaczającego nas naturalnego piękna,  dóbr  jakie posiada ten kraj i  stosować je w naszych kosmetykach. W starożytnej Grecji bogowie stworzyli wiele ziół i roślin, które dziś są znane. Od niedawna zainteresowanie aromaterapią i naturalną pielęgnacją stało się powszechne, a w związku z tym stosowanie ziół w produkcji kosmetyków . My z kolei wiedząc jak pozytywne rezultaty można uzyskać  stosując  je w kosmetykach,  uważamy, że nadszedł czas, aby podzielić się nimi ze światem.
W naszej siedzibie w Atenach pracujemy z naszymi  chemikami przy  tworzeniu  najwyższych standardów. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z instrukcjami i wymaganiami bezpieczeństwa Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA),Narodowej Agencji Leków (ΕΟΦ), która współpracuje z Europejską Agencją Leków. Współpracujemy z grupą dermatologów, którzy testują nasze produkty na ludziach, a NIGDY na zwierzętach.
Nasze główne składniki to organiczne ekstrakty z oliwek i aloes, zioła, witaminy i olejki eteryczne. Każdy z powyższych ma swój unikalny cel. Od lawendy, która  ożywia do nawilżających oliwek badamy każdy nasz produkt dokładnie, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Głównie chcieliśmy stworzyć szeroką gamę produktów naturalnych, które pozwolą Wam dbać o siebie na co dzień.  Ponieważ używamy wszystkich naturalnych składników,  nasze produkty są odpowiednie do każdego wieku i dla wszystkich typów skóry. Jesteśmy przekonani, że Afrodyta byłaby dumna z naszych kosmetyków. Stale tworzymy nowe produkty oparte na sekretach bogów, które są niczym innym niż darami natury.

 

Planujemy w przyszłości rozszerzyć asortyment o produkty innych marek kosmetyków naturalnych, także zawierających oliwę. Zapraszamy do wspólnego poznawania sekretów oliwy. 

                                   Importer i dystrybutor marki Venus Secrets

                                                   Olea Secrets